Wyprawy zagraniczne

Zanurz się w świecie niezwykłych podróży

Witajcie w fascynującym świecie podróży, gdzie marzenia odkrywają przed nami nowe horyzonty! Przeżyj z nami niesamowite chwile podczas których zaprezentujemy zrealizowane do tej pory wyprawy zagraniczne. Część z tych eksploracji było wyjątkowe dzięki wykorzystaniu balonu na ogrzane powietrze, co dostarczyło nam niepowtarzalnych widoków i niezapomnianych przeżyć. Inne z kolei zaprowadziły nas ścieżkami kultury, historii i przyrody, oferując niekończący się nurt inspiracji.

2014

W październiku 2014 roku, z przyjaciółmi przemierzaliśmy albańskie trasy offroad, odkrywając zakamarki tego fascynującego kraju. Nie tylko pokonywaliśmy wyboiste szlaki, ale również prezentowaliśmy nasz balon ogrzewany powietrzem miejscowej społeczności.

2015

Podczas wyprawy do Transylwanii przeżyliśmy niezwykłą podróż odkrywając mroczne zamki, malownicze krajobrazy i mistyczną atmosferę regionu. Z ziemi oraz z pokładu naszego balonu podziwialiśmy zamek Bran, wchłaniając historię i kulturę tego tajemniczego miejsca.

2016

Podczas zimowej wyprawy do Norwegii, nie zabrałem balonu. Zamiast tego skoncentrowałem się na udokumentowaniu niezwykłych relacji pomiędzy człowiekiem, a psami zaprzęgowymi. W malowniczych norweskich krajobrazach uchwyciłem piękno przyjaźni pomiędzy moim maszerem, a zwierzętami.

2022

Wyprawa do Toskanii była niezwykłym przeżyciem, zwłaszcza gdy miałem przyjemność podziwiać malownicze krajobrazy z pokładu balonu nad słynną Drogą Gladiatora. Unosząc się w powietrzu, zyskałem perspektywę ptaka i podziwiałem niezliczone winnice, malownicze wzgórza i urokliwe miasteczka.

2024

Podczas kolejnej wizyty w Rumunii, postanowiłem zrezygnować z balonu, skupiając się na tworzeniu nietuzinkowych reportaży. Tutaj strzałem w dziesiątkę okazał się Adam vel Adimoovi, który w swoich codziennych relacjach wprowadził żartobliwą formę materiału filmowego co przerodziło się na rodzinny klimat wyjazdu.